Fiber hızında internet

NetFiber Hakkında

Türkiye’de alternatif telekom sektörünün aktörlerinden birisi olan Netfiber, 2015 yılından bu yana, müşterilerine telekomünikasyon hizmetleri sunarak; uygun fiyat avantajlı, kesintisiz ve kaliteli bir internet hizmeti ile kullanıcılarını dünyaya bağlıyor. Farklı hizmet ve servislerle telekom alanında önemli bir alternatif olan Netfiber binlerce müşteriye ulaşmıştır. Kullanıcılara, kesintisiz internet altyapısını kullanarak fiber internet hizmeti sunan Netfiber ; iş ve eğitim kalitesini yükselten, uygun fiyat seçenekli, hayat kolaylaştırıcı internet bağlantı çözümleri ile son kullanıcılara ulaşıyor.

Misyon & Vizyon

Yüksek hedeflere koşan yaklaşımımızla, yenilikçi ve rekabetçi iletişim hizmetlerini güvenilir ve ekonomik koşullarda sunarak müşterilerimizi memnun etmek, ileri teknoloji şirketi olma konumunu sürdürmek ve geliştirmektir.

Modern hayatın temelini oluşturan internet, vazgeçilmez bir iletişim aracı olarak hayatımızda önemli bir özne hâline gelmiştir. Bilgi toplumu olma yolunda hızla ilerlediğimiz bu süreçte Netfiber, geniş hizmet ağı ve yüksek kalitesi ile sektörde yerini almıştır.

Netfiber, yeni yüzü, hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile birey ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2015 yılında bilişim dünyasına adım atmıştır. Yeni dinamikler doğrultusunda hizmetlerini geliştirmeye devam eden Netfiber, dijital dönüşüme katkı sağlayan bir oyuncu olarak pazarda yerini almıştır.

Fiber hızında internet

Hedeflerimiz

Tüm Türkiye’de santraller kurmayı ve kendi kurduğumuz ve yönettiğimiz altyapımız ile bireysel ve kurumsal internet hizmetlerini eşit, ekonomik, etkin ve kesintisiz bir şekilde sunmayı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyetini mümkün olan en iyi seviyeye getirmek temel hedeflerimizdendir.

Ruhsat Bilgilerimiz

  • Altyapı İşletmeciliği Hizmeti – Ulusal
  • İnternet Servis Sağlayıcılığı – Ulusal
  • Denetim Mercii: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu
  • Mersis No: 0465043312200011
  • Kuruluş: 2015